Kola Šimsa
   Můj účet

0 položek - 0 Kč

Kde nás najdete

Apache Quruk Bosch Performance CX 20" 2020 + ZDARMA POUKAZ

 • 94 990 Kč 79 990 Kč

 • Cena bez DPH: 66 107 Kč
 • Výrobce: Apache
 • Kód výrobku: CX
 • Dostupnost: skladem u dodavatele

+ zdarma poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč

Kupon 3000 Kč

 návody:    motor     displej  Purion    displej Intuvia     baterie   kalkulátor dojezdu

 CX  je stvořen pro jezdce, kteří nestrpí žádné kompromisy. Nejvýkonnější elektromotor Bosch Performance CX s baterií semiintegrovanou do spodní rámové trubky a 140 mm zdvihu odpružení z Quruka CX X činí dravce, který hravě zdolá jak prudké terénní výjezdy, tak i náročné technické sjezdy. Ne nadarmo je celoodpružené elektrokolo volbou několikanásobného mistra světa v trialu Petra Krause, který na předchůdci Quruka posouval hranice toho, co se na celoodpruženém elektrokole dá zdolat. Díky jedenáctikolečku je výběr ideálního převodu do výjezdu hračkou, a odpružení SR Suntour se postará o pohodlnou jízdu i špičkový záběr pneumatik šíře 2,6 palce.

 

Klíčové vlastnosti:

 • špičkový středový elektromotor Bosch Performance Line CX s výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 75 Nm
 • semiintegrovaná lithium-iontová rámová baterie Bosch Power Pack 500 s kapacitou 13,4 Ah (482 Wh)
 • kompaktní LCD displej Bosch Purion s integrovaným ovládáním umístěný na levé straně řídítek
 • celoodpružený hliníkový rám se čtyřčepovým systémem odpružení a 140mm zdvihem
 • vzduchová vidlice SR Suntour Aion se 140mm zdvihem a 15mm pevnou osou
 • sada Shimano Deore 
 • hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT400 s kotouči 180 mm
 • zapletená kola s 38 mm širokými ráfky a plášti rozměru 27,5 x 2,6"

 • Technické parametry

  RámAlloy 6061
  VidliceSR Suntour Aion 35 LOR (vzduchová se zamykáním na korunce)
  Zadní tlumičSR Suntour Unair LOR
  Velikost kol27,5"+
  Převody1x11
  MotorBosch Performance CX
  BaterieBOSCH Power Pack 500 (36 V / 13,4 Ah - 500 Wh) Li-Ion
  SystémBosch Performance CX
  DisplejLCD Purion
  Dojezdaž 130 km
  ŘidítkaSpec (31,8 / 740 mm)
  PředstavecSpec (31,8 / 60 mm)
  BrzdyShimano MT400 (kotouč 180 mm)
  ŘazeníShimano Deore M6000
  PřevodníkMiranda Delta ISIS Bosch
  Kazeta / volnokolečkoShimano Deore HG 500 (11 - 42 zubů)
  ŘetězShimano E6090
  PřehazovačkaShimano Deore M6000
  RáfkyRemerx WSR
  PláštěSchwalbe Nobby Nic (27,5 x 2,6")
  Náboj předníShimano MT400 Boost
  Náboj zadníShimano MT400 Boost
  SedlovkaSpec (30,9 / 400 mm)
  SedloSpec Sport
  Hmotnost21,9 kg (+2,6 kg baterie)
Technické specifikace
Baterie O přísun elektrické energie se v tomto případě stará částečně integrovaná, lithium-iontová rámová baterie Bosch PowerPack 500 s kapacitou 500 Wh. Dojezd činí až 130 km na jedno nabití, což je úctyhodný výkon. Samozřejmostí je přítomnost chytrého systému řízení, který baterii chrání před přehřátím, zkratem či přebitím. Celková dojezdová vzdálenost závisí kromě kapacity baterie také na profilu trati, hmotnosti jezdce a jeho jízdním stylu.
Displej OVLÁDACÍ DISPLEJ K ovládání motoru slouží nový LCD displej Bosch Purion s integrovaným tlačítkovým ovládáním a mnoha užitečnými funkcemi. Displej je umístěn na levé straně řídítek a jeho kompaktní rozměry snižují riziko poškození při jízdě v terénu. Pomocí tlačítek lze jednoduše volit stupeň dopomoci i přepínat mezi jednotlivými funkcemi cyklokomputeru. Kromě zvoleného jízdního režimu jsou na displeji zobrazeny údaje o rychlosti, ujeté vzdálenosti, zbývajícím dojezdu a stavu baterie.
Motor Motor Bosch Performance CX je považován za jeden z nejvyspělejších středových elektromotorů na trhu a jako takový se může pochlubit jen těmi nejlepšími parametry. Zatímco nominální výkon motoru činí zákonem předepsaných 250 W, točivý moment ve svém maximu dosahuje až na velmi zajímavých 75 Nm. Bosch Performance CX je pro svou nekompromisní sílu vhodný především do náročného horského terénu, skvěle však poslouží také na silnici, cyklostezce či kdekoliv jinde.
Popis Quruk CX je stvořen pro jezdce, kteří nestrpí žádné kompromisy. Nejvýkonnější elektromotor Bosch Performance CX s baterií semiintegrovanou do spodní rámové trubky a 140 mm zdvihu odpružení z Quruka CX X činí dravce, který hravě zdolá jak prudké terénní výjezdy, tak i náročné technické sjezdy. Ne nadarmo je celoodpružené elektrokolo volbou několikanásobného mistra světa v trialu Petra Krause, který na předchůdci Quruka posouval hranice toho, co se na celoodpruženém elektrokole dá zdolat. Díky jedenáctikolečku je výběr ideálního převodu do výjezdu hračkou, a odpružení SR Suntour se postará o pohodlnou jízdu i špičkový záběr pneumatik šíře 2,6 palce.
Vlastnosti KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: špičkový středový elektromotor Bosch Performance Line CX s výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 75 Nm semiintegrovaná lithium-iontová rámová baterie Bosch Power Pack 500 s kapacitou 13,4 Ah (482 Wh) kompaktní LCD displej Bosch Purion s integrovaným ovládáním umístěný na levé straně řídítek celoodpružený hliníkový rám se čtyřčepovým systémem odpružení a 140mm zdvihem vzduchová vidlice SR Suntour Aion se 140mm zdvihem a 15mm pevnou osou sada Shimano Deore hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT400 s kotouči 180 mm zapletená kola s 38 mm širokými ráfky a plášti rozměru 27,5 x 2,6"
Nic ke stažení

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
 • Discover Card
 • Amex
 • Visa
 • PayPal