Kola Šimsa
   Můj účet
essox
Nákup na splátky

0 položek - 0 Kč

Vidlice na kolo

Vidlice na kolo

V nabídce našeho obchodu najdete ověřené vidlice značky Suntour, která nabízí kvalitní vidlice jak pro závodní jezdce tak i pro rekreační cyklisty. Nejprodávánějším artiklem této značky je typ vidlice SR Suntour EPICON vhodná na dlouhé a táhlé jízdy a strmé sjezdy, pro hobby jezdce je kvalitním řešením značka SR RAIDON. Mezi cenově nejlépe dostupné vidlice patří SR Suntour XCM, XCR a XCT. 

Pokud si potrpíte na větší kvalitu zkuste vidlici SR Suntour AURON, která je skvělým prostředkem pro jízdu enduro či trailbiking, jelikož se vyznačuje nízkou hmotností a velmi vysokou odolností.  Dalším špičkovým typem vidlice Suntour je značka AXON  s magnésiovými nohami  - vhodná pro použití na sportovní až závodní úrovni, přičemž si stále zachovává výbornou cenu oproti konkurenci. 

Vidlice Suntour nabízíme v různých velikostech níže, mezi největší s rozměrem 29 palců patří většiny výše uvedených značek, stejně tak v kategorii 27,5 palce najdeme většinu vidlic.

 

 

4 690 Kč 0 Kč
-Warning: Division by zero in /www/doc/www.kolasimsa.cz/www/system/storage/modification/catalog/controller/module/kuler_cp.php on line 25540%
2 899 Kč

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

  • Discover Card
  • Amex
  • Visa
  • PayPal