Motor středový Apache Power TS 250W

Kód: 1509
Neohodnoceno
Značka: Apache
ZDARMAZDARMA 16 990 Kč –5 %
Motor středový Apache Power TS 250W
16 990 Kč –5 % 15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Na dotaz

Motor TS250 je určený pro montáž celé přestavbové sady. Má integrovaný snímač kroutícího momentu a reaguje na sílu šlapání (čím větší silou šlapete, tím víc motor pomáhá). Z motoru vedou kabely pro připojení snímače rychlosti, baterie a displeje. Motor je možné instalovat na středovou mufnu o šířce 73mm a je dodáván s převodníkem 42z.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STŘEDOVÝ MOTOR TS 250
je určený pro montáž místo šlapacího středu. V motoru je integrovaná řídící jednotka, snímač točivého momentu (síly šlapání) a snímač šlapání (PAS sensor).

Z motoru jsou vyvedeny kabely s konektory pro připojení snímače rychlosti, baterie a displeje. K motoru je instalován převodník o velikost 42 zubů.
 
 
 Pro úspěšnou montáž středového motoru na rám jízdního kola je důležité, aby byl v oblasti šlapacího středu dostatek prostoru pro samotný motor a to především směrem k zadní stavbě rámu.

Středový motor vyžaduje volný prostor ve vzdálenosti X=65 mm od osy šlapacího středu na úrovni hrany středové. (viz. obrázek)

Zadní stavba u některých rámů je příliš vychýlená do strany a tělo motoru se o ni opře dříve, než o středovou mufnu. V takovém případě je třeba trubku zadní stavby deformovat tak, aby se motor opřel o hranu středové mufny.
 
 
 


LCD displej

Součástí balení je multifunkční LCD displej s odděleným ovladačem. Prostřednictvím displeje lze měnit režim asistence v rozsahu OFF-ECO-TOUR-SPEED-TURBO. Displej nabízí funkci asistenta chůze a možnost podsvícení.

Vedle toho nabízí také funkce cyklopočítače s ukazatelem okamžité a průměrné rychlosti, ujeté vzdálenosti (výlet / celkové) a času jízdy.
 
 
 
Snímač rychlosti

Nastavitelný snímač rychlosti je určený pro montáž na zadní rámovou stavbu.

 

 

 

 

STŘEDOVÝ MOTOR TS 250W 
Středový pohon elektrokola nabízí vysoký výkon a výborné jízdní vlastnosti pro sportovní i rekreační elektro-cyklistiku. Instalace středového motoru je velmi jednoduchá a rychlá. Motor se instaluje do rámu místo šlapacího středu a díky svému umístění je elektrokolo ideálně vyvážené a těžiště je posazené velmi nízko, což má pozitivní vliv na jízdní vlastnosti. V motoru je integrovaná řídící jednotka a snímač točivého momentu (síly šlapání) a snímač šlapání (PAS sensor). S motorem je dodáván převodník o velikosti 42 zubů.

Díky integrovanému snímači točivého momentu motor reaguje na sílu šlapání a podle toho reguluje svůj výkon. Tzn. čím větší silou šlapete (např. do kopce), tím větší silou Vám pomáhá. Pokud naopak jedete volně po rovině, asistence motoru je nižší. Tento systém je tak lepší pro optimální nastavení výkonu motoru a snížení spotřeby energie.

Z motoru jsou vyvedeny kabely s vodotěsnými konektory pro připojení snímače rychlosti, baterie, displeje a brzdových pák.

Důležité instrukce pro montáž motoru:
Jen pro vestavnou šířku (středovou mufnu) 68 mm.
Pro úspěšnou montáž středového motoru na rám jízdního kola je důležité, aby byl v oblasti šlapacího středu dostatek prostoru pro samotný motor a to především směrem k zadní stavbě rámu.

Středový motor vyžaduje volný prostor ve vzdálenosti X=65 mm od osy šlapacího středu na úrovni hrany středové mufny. (viz. obrázek)

Zadní stavba u některých rámů je příliš vychýlená do strany a tělo motoru se o ni opře dříve, než o středovou mufnu. V takovém případě je třeba trubku zadní stavby deformovat tak, aby se motor opřel o hranu středové mufny.

Technické parametry: 
Napětí: 36V
Výkon: 250W (max. 500W)
Točivý moment (síla) 50 Nm
Dojezd: až 100 km (dle typu baterie a dalších faktorů ovlivňujících spotřebu energie) 

LCD displej
Součástí motoru je multifunkčním LCD displej s odděleným ovladačem nabízející tyto funkce:
- volba 4 režimů asistence + režim bez asistence,
- ukazatel stavu baterie,
- podsvícení displeje,
- funkce cyklopočítače (aktuální a průměrná rychlost, ujetá vzdálenost 
- výlet / celkově, čas jízdy),
- dálkové ovládání palcem u gripu řidítek.

Displej se propojí s motorem prostřednictvím přiloženého EB-BUS kabelu. 

Snímač rychlosti 
Nastavitelný snímač rychlosti je určený pro montáž na zadní rámovou stavbu.

Obsah balení: 
- středový motor
- převodník 42 zubů s krytem
- pravá a levá klika + šrouby
- displej s odděleným ovladačem
- snímač rychlosti
- magnet
- EB-BUS kabel
- instalační materiál (pojistní plát, pojistní díly k rámu, pojistné matice M33, šrouby) 

Balení neobsahuje: 
- baterii
- držák baterie nebo nosič
- nabíječku baterie 

Tyto komponenty je možné objednat samostatně. 

Baterii můžete vybrat pro umístění do nosiče nebo do rámu jízdního kola.

Dle zvolené baterie vyberte také držák nebo nosič. Nosič je ve velikosti 20“-24“ nebo 26“ – 28“. U velikosti 26“-28“ nabízíme možnost volby varianty pro diskové brzdy. Tento typ je širší a má upravené uchycení na patku rámu tak, aby se stojina nosiče vyhnula třmenu diskové brzdy.

V případě nosičové baterie je třeba objednat také prodlužovací napájecí kabel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektromotory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.6 kg
Výkon: 250 W
Napětí: 36 V
Kroutící moment: 50 Nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX